en ua

ЕНЕРГЕТИЧНI
РЕСУРСИ
УКРАїНИ

Спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці. Компанія об'єднує експертизу, сформовану за 30 років реалізації міжнародних проектів в енергетиці, управлінський досвід і глибоке розуміння місцевого ринку. Наша мета — привнесення найкращих світових практик в інвестиційні проекти української енергетики.

Наша мета — привнесення
найкращих світових
практик в інвестиційні проекти
української енергетики.

Менеджмент

#

Андрій Фаворов

Директор, Керівний партнер
Досвід роботи в енергетичному секторі: 10 років

Після отримання ступеня MBA у Джорджтаунському університеті у 2005 році, Андрій почав працювати в підрозділі компанії AES у Казахстані, відповідаючи за комерційні питання, розвиток бізнесу, а також проекти злиття й поглинання в Європі, Африці та СНД. На цій посаді він був невід'ємною частиною команди, яка реалізувала проект із продажу Екібастузької ГРЕС-1 (4000 МВт) за 1,5 мільярда доларів США. Він також очолював роботу зі структурування й укладення угоди на купівлю електроенергії терміном на 20 років у Камеруні й керував розробкою проекту електростанції в Мозамбіку. У 2008 році Андрій приєднався до компанії Contour Global, де він відповідав за організацію, оцінку і структурування угоди щодо придбання електростанції Maritza East 3 (908 МВт) на суму 545 мільйонів ЄВРО. Після того Андрій отримав посаду у найбільшій енергетичній компанії України ДТЕК в 2010 році, де відповідав за нарощування експорту електроенергії з України з 4 мільярдів кВт-год до 10 мільярдів кВт-год у 2012 році. На посаді комерційного директора Андрій відповідав за ведення переговорів щодо тарифів на електроенергію з усіма відповідними органами, забезпечуючи комерційну передачу 16 ГВт електричної енергії, продаж і постачання більше 50% від загального обсягу вугілля, видобутого в Україні, а також оптимізацію портфеля, що нараховував 4 мільярди кубометрів природного газу. Андрій Фаворов запровадив кращі міжнародні практики торгівлі в Україні і розробив комерційну і репутаційну стратегію компанії. Бiльше

#

Дейл Перрі

Керівний партнер
Досвід роботи в енергетичному секторі: 30 років

30- річний досвід роботи в енергетичному секторі, зокрема 10 років роботи у країнах СНД, 5 — в Африці й по 2 роки в Південній Америці, Азії та Центральній Європі. Дейл почав свою кар'єру як інженер-ядерник, а потім перейшов працювати до банківського сектору на декілька років. У 1997 році його прийняли на роботу в корпорацію AES, щоб керувати представництвом компанії в м. Алмати, Казахстан, де він відповідав за основні регуляторні питання, відносини з урядовими органами, а також ринкові аспекти. Він був одним із засновників і головою Казахстанської електроенергетичної асоціації. Протягом роботи в AES Дейл був головним операційним директором великої компанії з надання комунальних послуг у Бразилії, започаткував і здійснив продаж декількох енергосервісних компаній в Південній Америці, керував питаннями фінансування і контрактною роботою з надання інжинірингових послуг в рамках проекту реконструкції та продовження терміну служби електростанції з бюджетом 100 мільйонів ЄВРО в Угорщині, керував проектом розробки гідроелектростанції потужністю 200 МВт в Уганді, і був регіональним директором, відповідальним за Росію, Казахстан і Центральну Азію. На цій посаді він керував портфелем з п'яти електростанцій, трьох дистрибуційних компаній, двох енерготрейдингових компаній і вугільної шахти. Протягом п'яти років роботи на цій посаді він забезпечив зростання вартості з 150 мільйонів доларів до більш ніж 2 мільярдів доларів, починаючи з IPO на лондонській фондовій біржі, а, в кінцевому рахунку, в грошовому вираженні за результатом приватного продажу. З 2009 року Дейл Перрі працює на посаді керуючого директора у компанії SI Energy, розробляючи енергетичні проекти в Грузії, Індонезії і Туреччині. Бiльше

#

Ярослав Мудрий

Комерційний директор, Керівний партнер
Досвід роботи в енергетичному секторі: 10 років

У міжнародній компанії ContourGlobal Ярослав відповідав за M&A та розвиток нових проектів у країнах СНД, включно з вугільними електростанціями, вітростанціями та ТЕЦ, що працюють на біомасі. З 2011 року відповідав за всі експортно-імпортні операції з електроенергією, газом, вугіллям і СО2 з оборотом понад 1 млрд доларів США у ДТЕК — найбільшій українській енергетичній компанії. Ярославу вдалося збільшити український експорт електроенергії з 4,1 ТВт-год. у 2010 році до 9,7 ТВт-год. у 2013 році, реалізувати нові стратегії продажу вугілля, збільшити експорт антрациту й енергетичного вугілля до 5,7 млн т. Ярослав вів переговори щодо перших реверсних контрактів імпорту газу з Польщі та Угорщини. У 2014–2015 роках Ярослав працював на посаді Керівника департаменту з трейдингу вугілля у ДТЕК з оборотом у 40 млн тонн. У вересні 2014 року Ярослав відповідав за постачання більш 2 млн тонн вугілля з Росії, Австралії та Південної Африки до України.

діловий досвід

#
# # # #
1. УКРАЇНА

Андрій Фаворов на посаді комерційного директора керував продажами електроенергії та вугілля

Альона Семикіна працювала керівником департаменту зі зв’язків з інвесторами

Робота на керівних позиціях у великій енергетичній компанії України забезпечила глибоке розуміння енергетичного ринку країни

2. КАЗАХСТАН

Дейл Перрі та Андрій Фаворов працювали над розробкою проекту Екібастузької ГРЕС-1 (4000 МВт) та забезпечили її продаж за 1,5 мільярдів доларів США.

Дейл Перрі керував роботою представництва в м. Алмати, Казахстан, і відповідав за питання, пов'язані з регуляторними аспектами, відносинами з державними органами й маркетингом. Він був одним із засновників та головою Казахстанської електроенергетичної асоціації.

3. МОЗАМБІК

Андрій Фаворов керував проектом розробки електрогенерувальної станції.

4. США

Дейл Перрі обіймав управлінську позицію в корпорації AES.

5. БОЛГАРІЯ

Андрій Фаворов керував організацією, оцінюванням та структуруванням угоди з придбання електростанції Maritza East 3 (908 МВт) на суму 545 мільйонів євро.

6. РОСІЯ, КАЗАХСТАН І ЦЕНТРАЛЬНА АЗІЯ

Дейл Перрі працював регіональним директором, відповідальним за Росію, Казахстан і Центральну Азію. На цій посаді він керував портфелем із п’яти електростанцій, трьох дистрибуційних компаній, двох енерготрейдингових компаній і вугільної шахти.

7. ТУРЕЧЧИНА, ГРУЗІЯ, ІНДОНЕЗІЯ

Дейл Перрі на посаді керівного директора компанії SI Energy відповідав за розробку енергетичних проектів у різних країнах.

8. УГОРЩИНА

Дейл Перрі керував питаннями фінансування та контрактною роботою з надання послуг інжинірингу в межах проекту реконструкції і продовження терміну служби електростанції з бюджетом 100 мільйонів євро.

9. КАМЕРУН

Андрій Фаворов очолював роботу зі структурування й укладення угоди на купівлю електроенергії терміном на 20 років.

10. УГАНДА

Дейл Перрі керував проектом розробки гідроелектростанції потужністю 200 МВт.

11. БРАЗИЛІЯ

Дейл Перрі працював на посаді операційного директора великої компанії з постачання комунальних послуг.

Прес-центр

Маєте до нас запитання? Будь ласка, звертайтеся до Директора з комунікацій!
info@eru.com.ua
+38 044 428 70 16
Всі статті

Зворотний зв’язок

Дякуємо за ваш запит, ми зв'яжемося з вами!

Контакти

Спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці. Компанія об'єднує експертизу, сформовану за 30 років реалізації міжнародних проектів в енергетиці,
управлінський досвід і глибоке розуміння місцевого ринку.

Дизайн - агенцiя FRONTMEN